درباره ما

اسکای آسانسور همواره در تلاش است تا با ارزش افزودن به کسب و کار کاربران و کیفیت بخشیدن به زیرساخت های شهری، مسکونی و تجاری، مطمئن و حرفه ای ترین انتخاب کاربران خود باشد. ما، به عنوان تیم «اسکای آسانسور» روزانه بیش از 8 میلیون نفر را در 9 استان بزرگ کشور جابجا می کنیم و مفتخریم که محصولات، خدمات و اقدامات ما شایسته انتخاب شماست: اسکای آسانسور، مطمئن، حرفه‌ای و هوشمندانه پیش می رود.
ما می دانیم که موفقیت سازمان، در گرو جلب اعتماد مشتریان و کاربران با ارائه محصولات و خدمات درخور میسر می گردد و با بیش از 22 سال خدمات بی‌وقفه و مدیریت مستمر، به سال ها فعالیت مخلص خود احترام می گذاریم و به اعتماد شما وفادار می مانیم. ما دانش فنی خود را همواره توسعه می دهیم تا با درک بهتر نیازهای مشتریان و ارائه کارآمدترین مشاوره و راه حل ها، محصولات و خدمات نوآورانه خود را به بهترین نحو برای شما ارائه کنیم.
مدیران و کارمندان اسکای آسانسور؛ متعهد می گردند که بالاترین استانداردهای اخلاقی، رفتار حرفه‌ای و شخصی را در تعاملات خود با مشتریان، همکاران، شرکای تجاری، رقبا، قانون‌گذاران و جوامعی که در آن فعالیت می کنند، رعایت نمایند